ikonatikonatikonat

ikonat

Kanalet e Platformes ABCom + Digitalb

Filma/Kinema Seriale Femije Dokumentare
Film Një HD T HD Bang Bang Exp Shkence
Film Dy HD Stinët Çufo TV Exp Histori
Film Autor FOX Junior TV Exp Natyra
Film Hits Fox Life Baby TV Discovery HD
Film Thriller Comedy Central Disney Channel Nat Geo HD
Film Drame Plus HD Boomerang Travel Channel
Film Aksion Fox Crime   Kitchen 24
Film Komedi BBC Entertainment   Animal Planet HD

    Discovery Channel
      ID Xtra HD
      TLC Discovery
      Discovery Science HD
      Discovery Science HD
      Discovery Showcase HD
      National Geographic Wild

 

Sporte News Fashion/lifestyle Adult
SS -1 HD Top News Luxe HD X1
SS -2 HD ABC News MY ZEN TV (HD) X2
SS -3 HD Ora news Wedding Channel HD Stars XXX
SS -4 HD News 24 FASHION TV Dorcel HD
SS -5 HD UTV News ARTE
SS -6 HD A1 Report
SS -7 HD Euronews
Eurosport HD BBC
Eurosport 2 HD SKY News
RTSH Sport Deutsche Welle-Tv
Telesport FRANCE 24
  VOA
  Rai News 24
  Tribuna Channel

 

Gjeneraliste Muzike
3N1 TV Top Channel HD Klan TV HD
My Music
TVSH Scan TV BCTV Europe
IN TV
BCTV Europe Klan Kosova Alsat M
First TV
TV Art RTV 21 KTV
CITY TV
Channel One HD Zjarr TV HD RTSH HD
Rrokum TV
TVSH 2 RTSH Art Alpha TV
MTV Live HD
Rai Uno Rai Due Rai Tre
Music Al
Canale 5 Italia 1 ERT
EDEN 3
ANT1 VOX RTL
Supersonic TV
RTL 2 ORF 1 Arta TV
STV Folk
France 2 France 3 France 5
Folklorit
TV5 TVE-i TRT Turk
RTSH Muzik
TV Skampa TV SOT 7 MTV – Lushnje
CLUB TV
Tema TV TV AVN Kombi TV
DMSat
TV21 Macedonia Star Plus Channel One
ELRODI TV
Antena Nord TV 1 CHANNEL
Radio Swiss POP

   
Radio Swiss JAZZ
Radio Swiss Classic
Club FM radio
Te gjitha te drejtat te rezervuara. Riprodhimi dhe shpėrndarja ėshtė e ndaluar. © ABCom sh.p.k 2016

  Nuk jemi në linjë - Dërgo mesazh